FAQSearchMembersGroupsRegisterProfilePM'sLogin/Logout

Warcraft Occult Forum Index -> Server.War2.Ru

mana sooka
Goto page Previous  1, 2
  Author    Thread Post new topic Reply to topic
Szwagier



Joined: 18 Apr 2006
Posts: 38

niestety tak bo pewnie am to nie sam 1 ktory ci cos zrobi a jakies stuny czy te empy czy inne gowna?
zawsze dostaniesz counter picka...
soul ring wiesz co to?;>

Post Fri Aug 15, 2014 4:03 pm 
 View user's profile Send private message  Reply with quote  
TYRYTY



Joined: 09 Oct 2010
Posts: 430

no wlasnie o to chodzi ze dostajesz bezdomnych do timu, ja pikuje wk prawie natychmiast po zaczeciu gry i czas leci do startu, jak pisalem- czesto z drugiego timu kombinuja zebym many na ulta nie mial- no i spoko robia- pierwszy wzialem- moj problem pozornie, widzisz mowisz stuny itd. no ok ja moge dostac wpierdol ale gdzie reszta patalachow, ja sie zastanawiam skad niestety jakies 50% gosci sie bierze, bezsensowne picki, bezwstydny gameplay, valve pomimo naprawde wielu tematow na steamie ma to w dupie, kasa z itemow sie liczy stad jebane ruskie robaki maja dostep do sieci ok
moze musze to przebolec i jakos doczolgac sie gdzies do 4k to moze bezdomnych mniej bedzie.

i w ogole zorganizuj jakas bojowke tutaj Very Happy
ciebie lubia i szanuja, nie musze byc czescia jak nie chcesz ale z ciekawoscia popatrze em jak jest z czego zbierac tu, ale jest nie ma co dota to warcraft

Post Fri Aug 15, 2014 4:15 pm 
 View user's profile Send private message  Reply with quote  
Szwagier



Joined: 18 Apr 2006
Posts: 38

musze cie rozczarowac najwieksze gowno seidzi miedzy 4 a 4.5 mmr bedziesz gral z 5 carry ;] to zamiast pickowac tego wk w kolko graj cm?
To logiczne ze dostajesz kontry o to w tym chodzi to tak jakbym wybral mepo jako 1 i nie dostal kontry lisza i embera to by byla glupota juz przecwinikow

Post Fri Aug 15, 2014 4:31 pm 
 View user's profile Send private message  Reply with quote  
TYRYTY



Joined: 09 Oct 2010
Posts: 430

moze za szybko mysle i za duzo kombinuje
a lich na meepo faktycznie z jakims slowem niezle daje rade JAK sie uda ult, dzisiaj w33 widzialem na meepo live, koles jak kojarze ponad 7k mmr : D
wk za cm? czyli carry za supporta? nie to jakas lipa jak dla mniel ;p, sven mi sie podoba obszarowy stun, ult udany- kasacja, sf midowy- kasuje jak nie gnebiony w midzie jak, wiesz, nakurwianie, a pytanie dalej aktualne, masz jakas ekipe co by mozna poogladac? czy po prostu sam pykales sobie

tu moglbys sie postarac o jakichs konkretow

edit:
a co do dostosowania sie- nie ma problemu chyba, tylko trzeba miec po co zmieniac sposob gry. po prostu miec jakis tim co kazdy wie co ma robic mniej wiecej, jak grasz z randomami to co za roznica co robisz jak i tak nie masz pojecia z kim grasz, poki co z mojego doswiadczenia gdzies 60% grania carry dziala kogolwiek masz w druzynie a to kurwa niezbyt duzo;p
a i tak musisz robic wszystko co ustalisz z gory

Post Fri Aug 15, 2014 4:40 pm 
 View user's profile Send private message  Reply with quote  
Szwagier



Joined: 18 Apr 2006
Posts: 38

nie zrozumiales mnie nie cm heros tylko mode capitan mode.. jest lepszy niz ap bo nie bedziesz gral z 5 carry, a ja wlasnie bardziej wybilem sie grajac supem i offem niz carry

Post Fri Aug 15, 2014 9:27 pm 
 View user's profile Send private message  Reply with quote  
TYRYTY



Joined: 09 Oct 2010
Posts: 430

a spoko, ok
na razie risena 3 ogarniam, musi mi przejsc ;p

Post Sat Aug 16, 2014 2:03 pm 
 View user's profile Send private message  Reply with quote  
cpt^Claw



Joined: 05 Jun 2009
Posts: 2590
Location: War2 Council

sluchaj sie szwagiera, on cie sponiewiera
najebie ci mocno i grzemini

Post Sat Aug 16, 2014 2:06 pm 
 View user's profile Send private message  Reply with quote  
Sparkz102



Joined: 27 Feb 2003
Posts: 2999
Location: War2

fkdjf dflcoe ,cmae pleof kee ot llec ,a cmme pamqq era lotlke fkf nee ned ktyu i!! LOL Very Happy Mr. Green
_________________
I am also a contradiction of my own lies

Post Sat Aug 16, 2014 3:24 pm 
 View user's profile Send private message AIM Address  Reply with quote  
Tupac



Joined: 12 Aug 2010
Posts: 1369

sda fasd fae dg qerjg rqkeg wrkg kv35r gk rekg kjd fgjdasg ksda dskl vdklsnwklSDFNKLEW WFDLKWEF JWEJ FKWELF KL EKLWF LKq fKLF LKWANDWKLAD KLW Fkjj fJJ DWLK DKLWF WKL FDLKAF D Twisted Evil Evil or Very Mad
_________________
Or you could just use Tupac's hacks and that'll really fuck shit up (you know, the one that likes to think he's the savior of war2 and an angel, ya.... that one).

Post Sat Aug 16, 2014 4:11 pm 
 View user's profile Send private message  Reply with quote  
  Display posts from previous:      
Post new topic Reply to topic

Forum Jump:
Jump to:  
Page 2 of 2
Goto page Previous  1, 2
Last Thread | Next Thread  >

Forum Rules:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

 
< Contact Us - Home >

Powered by phpBB: © 2001 phpBB Group
Templates Copyright ©2001, 2002, Nick Mahon.
Converted to phpBB2 Final by Stefan Paulus | phpbb2-users.de